O vztazích se mluví pořád a všude.

Láska je plná přešlapů, nejistoty a hledání. Není divu, když nás nikdo nenaučil, jak se stát dobrým partnerem a vztah si užívat. Partnerství je přitom mnohem více o dovednostech než o štěstí. A to je vlastně skvělá zpráva! V lásce se všichni bez rozdílu můžeme zlepšovat.

Cílem našich kurzů je přiblížit vás ke spokojenému vztahu, ať už jste právě single nebo s partnerem otevíráte několikátou dekádu.

Více informací najdete na novém webu.

Rádi byste věnovali webinář jako dárek? 

Inspirativní video záznamy

V této sérii na sebe nenavazujících setkání pokračujeme v cestě za seberozvojem a spolu s Vámi přemýšlíme o velkých tématech v seznamování a vztazích.

Inspirativní online večery mají dvě části

Teoretická část s krátkým teoretickým exkurzem otevírající zvolené téma. (cca 30 min)

Interaktivní část slouží pro Vaše otázky, zkušenosti a společné přemýšlení nad tématem. (cca 30 min)

60 inspirativních minut za 250 kč

Na kurzu jsme prošli spoustu důležitých milníků vztahu (seznámení, zamilovanost, potřeby, sex, konflikty atd.) a vždy jsem se dozvěděl spoustu nových a užitečných rad, názorů a inspirativních myšlenek, které mi dodaly novou energii do navazování vztahů. Těším se, až nabyté znalosti převedu do praxe. Děkuji skvělým lektorkám.

Muž, 30 let

Vyborne zvladnute podani informaci, ktere se mi hodi na seznamovani po tricitce. Skvele priklady, interaktivni ukoly a zaroven vse podlozeno vedeckymi vyzkumy. Skvela prace!

Žena, po třicítce

Kurz LoveHacks byl velmi užitečný pro můj vztah a některé techniky jsem začala využívat okamžitě. Pomohlo mi to hlavně v oblasti posilování vztahové spokojenosti a zvládání konfliktů. Škoda, že se tyto informace neučí na školách, jelikož by jistě mohly zachránit mnoho vztahů. Jsem moc vděčná za tuto příležitost, a doufám, že se tato úžasná práce bude dál šířit k co nejvíce lidem!!! :)

Žena, 25 let