Firemní týmové 
workshopy

Neexistuje univerzální lék na všechny firemní neduhy.
Účinné řešení na konkrétní situaci ano.

8 let zkušeností

s firemními kuzy a workshopy 

30+ firemních klientů

využilo mou odbornost

Jak pracuji:

Nevěřím všeobecným nabídkám a zrecyklovaným školením. Účinné řešení stojí na porozumění prostředí a kvalitní přípravě. Proto se při sestavování řešení hodně ptám. Dodržuji přitom tento postup. 

Kontext

Čím je vaše situace specifická? Máte za sebou turbulentní rok? Změnu ve vedení? Potřebujete razantní změnu?

Cílová skupina

Potřebujete připravit novou generaci leaderů nebo rozvíjet mistry v provozu? Každý je jedinečný.

Komunikace

Komunikace před školením zvyšuje zájem. Vysvětluje důvody a přináší benefity, proč se účastnit. Pomůžu vám školení prodat dovnitř firmy. 

Zakotvení v systému

Každá změna se vrátí setrvačností zpátky, pokud ji nevytvoříme vhodné podmínky. Je třeba žádoucí změnu promítnout do interních procesů a kultury firmy.

Jaký formát je vhodný právě pro Vás? 

Workshop

Skupina max 12 lidí (2-4 hodiny)
Účastníci jsou aktivní. Ideální formát pro hlubší porozumění tématu s praktickými cvičeními, diskusemi a průběžnou reflexí.

Přednáška

3o lidí a víc (max 2 hodiny)
Účastníci jsou posluchači. Vhodný formát pro celofiremní setkání s cílem inspirovat a vzdělat s možností diskuse na závěr.

Facilitace

Tým max 20 lidí (dle dohody)
Účastníci jsou spolutvůrci. Bezkonkurenční formát pro skupiny a týmy, kteří potřebují najít řešení, implementovat nové procesy,..

Akademie

Skupina max 12 lidí (série workshopů)
Účastníci jsou aktivní a zakončují zkouškou. Ideální formát pro ucelené skupiny, které potřebují komplexní rozvoj - např. Talenti.

Webinář

počet lidí dle dohody (max 2 hodiny)
Účastníci se průběžně zapojují. Specifický nline formát vhodný tam, kde není možné být na jednom místě - např. remote týmy.

Osobní konzultace

1 na 1 (1-2 hodiny)
Individuální formát pro jedinečné potřeby jednotlivce - např. příprava člena boardu na prezentaci nebo individuální mentoring. 

Inspirujte se z již realizovaných témat

Autentický Leadership

Výkonné zaměstnance řízení demotivuje. Jak úspěšně vést profesionály, rozvíjet jejich potenciál a stimulovat pracovní prostředí...

Emočně inteligentní týmy

jsou výkonnější, efektivněji spolupracují a prožívají větší týmovou pohodu. Jak v týmu nastavit konstruktivní a optimistickou atmosféru...

Prozákaznická Asertivita

Firma zavádí nepolupární opatření, jak je ale komunikovat svým zákazíkům? Jak posilovat loajalitu zákazníků v těžkých časech....

Remote Leadership

tam, kde na členy svého týmu nevidím. Jak vést tým, posilovat týmového ducha a prohlubovat důvěru ve vzdálených týmech...

Otevřená komunikace

Komunikovat jasně, věcně a otevřeně. Autenticky ocenit a posilovat tak role modeling. Dokázat předat kritiku tak, aby vedla ke změně. 

I 🤍 CULTURE

Jak identifikovat a zafixovat firemní DNA? Jak nastartovat kulturní transformaci? Jak si vybrat vhodné členy do týmu?

Train the Trainer

Specifické firemní know-how se potřebuje předávat. Co když je to vysoce uznávaný odborník, ale neumí lidi zaujmout? Jak na interní trenéry...

Growth mindset

Má smysl se rozvíjet v něčem, i když na to nemám "talent"? A existuje talent vůbec? Proč se někteří rozvíjejí rychleji a překonávají přednášky snáz...

Cross Culture Comm

Co je cizí nemusí být špatné. Dosahovat našich cílů bez zbytečných škobrtnutí a společenských faux-pas díky pochopení kulturních rozdílů...

Reference klientů

Eliščino facilitační školení bylo jedno z nejlepších, které jsem kdy absolvovala. Eliška je nejen
profesionálka se zkušeností, ale také milý, vstřícný, otevřený a energický člověk, který školení vede nenuceně a ve skvělé atmosféře. Ze samotného obsahu školení o facilitaci čerpám pořád – na pracovních schůzkách,  na poradách týmu, při učení studentů, v komunikaci s rodinou.  Schopnost „zaparkovat myšlenku“,  správně klást otázky, nenechat nikoho „ukrást“ diskuzi – jednoduše dobře facilitovat – je opravdu neocenitelná a velmi podceňovaná dovednost a přála bych si, aby Eliščino školení o facilitaci mohl zažít každý. Eliško, díky moc, jsi pro mě velkou inspirací a doporučuji tě všem.

Alexandra Trochtová
Sr Political Officer at British Embassy in Prague

S Eliškou jsme navázali spolupráci při potřebě vést vnitroorganizační diskusi nad interními předpisy,
nad systémem jejich tvorby a nad jejich dostupností pro jednotlivé zaměstnance. Velmi jsme oceňovali strukturovanost, dovednost vystihnout fakta a vracet nás v těch místech, která si návrat zasluhovala, skvělý byl její cit pro pojmenování emočně vypjatých nebo naopak citlivých míst. Práce s Eliškou byl koncert profesionální spolupráce bez jakéhokoli patosu, byla to cenná zkušenost nechat se vést profesionálem s celou řadou dovedností. Dostávali jsme tolik prostoru, kolik jsme potřebovali a pod jejím vedením vznikaly nové myšlenky, upevňovaly se rodící se nápady a vyjasňovali jsme se vzájemně shodné i rozporuplné názory. Rozhodně jsme nespolupracovali naposledy.

Jana Sladká Ševčíková
Ředitelka Centra Anabell

S Eliškou jsme spolupracovali na sérii komunikačních tréninků pro nově vznikající týmy v našem zákaznickém servisu. Vzhledem ke kulturní a jazykové rozmanitosti skupiny jsme požadovali, aby byl trénink veden v angličtině. V tomto i v mnoha dalších aspektech nám Eliška vyšla maximálně vstříc. Propojení teorie s praktickými úkoly přineslo očekávaný efekt a to zejména při nácviku zvládání konfliktních situací a komunikace negativních informací. Účastníci školení hodnotili komunikační trénink s Eliškou jako jednu z nejpřínosnějších částí onboarding programu v naší společnosti.

Michaela Fučíková,
Quality Assurance Manager, FLEETCOR

Mám zájem se potkat na schůzce.